PL.png EN.png spacer
spacer

header Bieszczadzki Park Narodowy
Serwis internetowy

ppn.png logo-mab.pnglogo-medal.png
header
bip.png
duza_rodzina.png
 

Przyroda na wyciągnięcie ręki
27.05.2019.

1_ogrod_m.jpg W piątek, 24.05.2019 r. odbyło się "premierowe" zwiedzanie ogrodu edukacyjnego przy Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej BdPN w Wołosatem w ramach symbolicznego otwarcia. W programie odbyły się również konkursy przyrodnicze z nagrodami, zajęcia warsztatowe z wykorzystaniem różnych zmysłów, w tym z użyciem tyflografik oraz poczęstunek . Wydarzenie było zrealizowane w ramach mikroprojektu polsko-słowackiego pn.: „Przyroda w sąsiedztwie – polsko-słowacka współpraca przygranicznych parków narodowych w zakresie edukacji, promocji i ochrony przyrody Karpat Wschodnich”.

Ogródek z każdym miesiącem będzie coraz ładniejszy, kiedy zakwitną nowe rośliny. Jest on przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na naszej stronie będzie przekazywany przez kamerę internetową najładniejszy aspekt w danym czasie  https://www.bdpn.pl/kamera2.php.

Fot.: T. Demko i G. Holly.

2_ogrod_m.jpg 3_ogrod_m.jpg 4_ogrod_m.jpg 5_ogrod_m.jpg 6_ogrod_m.jpg 7_ogrod_m.jpg8_ogrod_m.jpg 9_ogrod_m.jpg 10_ogrod_m.jpg 11_ogrod_m.jpg 12_ogrod_m.jpg 13_ogrod_m.jpg 14_ogrod_m.jpg

 
spacer
android_baner.jpg
lawiny.jpg
Infrastruktura
infrastruktura_bdpn_m.png
monitoring.png

filmy2.png

Filmy:

 

audiobook2.png

Audiobooki:

 
logo-ms.png n2000.png nfos.png Lasy Państwowe plsk-boczny.png Infrastruktura i Środowisko

Administrator: Maciej Leń

© 2020 Bieszczadzki Park Narodowy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
spacer