PL.png EN.png spacer
spacer

header Bieszczadzki Park Narodowy
Serwis internetowy

ppn.png logo-mab.pnglogo-medal.png
header
bip.png

Wakacyjne spotkania
z przyrodą 2019
program prelekcji 2019m.jpg

duza_rodzina.png
 

Finał XXIV edycji programu dla najmłodszych - "Kolorowe rozmowy z mieszkańcami naszej Ziemi"
27.04.2019.

1m.jpgZ okazji Światowego Dnia Ziemi dziś odbyło się w naszym ośrodku w Ustrzykach Dolnych uroczyste podsumowanie programu "Kolorowe rozmowy z mieszkańcami naszej Ziemi" wraz z wernisażem prac plastycznych dzieci uczestniczących w programie.

W tym roku w programie udział wzięło 332 dzieci z 12 bieszczadzkich placówek szkolnych. Dzieci od początku marca do połowy kwietnia uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych i plastycznych w Muzeum Przyrodniczym Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych. Zwiedzały wystawę „Flora i fauna Bieszczadów”, brały udział w grach i zabawach edukacyjnych, a następnie tworzyły kolorowe rysunki. Maluchy wraz z rodzicami licznie przybyły na wernisaż, w trakcie którego otrzymały dyplomy oraz książeczki „Przygoda wielka rysia Pędzelka”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach i zapraszamy już za rok!

2m.jpg 4_kolorowe_male.jpg3_kolorowe_wern_2.jpg        4_wer_kolo_6.jpg 4_wer_kolo_4.jpg4_wer_kolo_8.jpg4_wer_kolo_10.jpg  4_wer_kolo_12.jpg4_wer_kolo_14.jpg4_wer_kolo_16.jpg4_wer_kolo_18.jpg4_wer_kolo_20.jpg4_wer_kolo_22.jpg

 
spacer
android_baner.jpg
lawiny.jpg
Infrastruktura
infrastruktura_bdpn_m.png
monitoring.png
audiobook.pnglogo-ms.png n2000.png nfos.png plsk-boczny.png Infrastruktura i Środowisko

Administrator: Maciej Leń

© 2019 Bieszczadzki Park Narodowy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
spacer