PL.png EN.png spacer
spacer

header Bieszczadzki Park Narodowy
Serwis internetowy

ppn.png logo-mab.pnglogo-medal.png
header
bip.png
Menu główne
Bieszczadzki PN
Przyroda BdPN
Plan ochrony
Ochrona przyrody
Nauka
Edukacja
Turystyka
Przetargi
Mapy - GIS
Galerie
Poczta
Projekty unijne POIS
Fundusze Szwajcarskie
Fundusz Leśny
Współpraca PL-SK
Natura 2000
Biuletyn BdPN
Praktyki studenckie
Wolontariat
Archiwum wiadomości
Wyszukiwarka
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Folder
folder.jpg
duza_rodzina.png
 
Bieszczadzki PN arrow Edukacja arrow Ambasador BdPN

Ambasador BdPN
Finałowy podcast Medialnych Ambasadorów BdPN
12.12.2020.

polskie_radio_podcasty_min.jpg Zapraszamy do odsłuchania premiery finałowego podcastu wykonanego przez Medialnych Ambasadorów Bieszczadzkiego Parku Narodowego - dzikiego królestwa rysia Pędzelka z prezenterem radiowym Krystianem Tyrańskim. Premierowa emisja odbędzie się dzisiaj tj. 12.12.2020 r. o godz. 17.00 w Polskim Radiu Dzieciom, w audycji pt. "Mali strażnicy dzikiego królestwa".

Ambasadorami zostali uczniowie następujących szkół: S.P. nr 8 w Sanoku, S.P. w Tarnawie Dolnej, S.P. w Zagórzu nr 2 i S.P. w Zahutyniu. Zwycięskie podcasty można odsłuchać tutaj.

Konkurs został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w ramach projektu pn. "O przyrodzie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w zasięgu Internetu".

 
Wyniki konkursu
27.11.2020.
ambasador_logotypmaly.png W ramach konkursu edukacyjnego dla uczniów szkół podstawowych pt.: "Zostań medialnym ambasadorem Bieszczadzkiego Parku Narodowego - dzikiego królestwa rysia Pędzelka", jury wyłoniło zwycięzców - 4 najciekawsze podcasty, przygotowane przez uczniów następujących szkół: S.P. nr 8 w Sanoku, S.P. w Zahutyniu, S.P. nr 2 w Zagórzu i S.P w Tarnawie Dolnej. Szkoły te otrzymają Certyfikat Ambasadora Bieszczadzkiego Parku Narodowego ważny przez rok oraz zostaną objęte patronatem przez Bieszczadzki Park Narodowy.
Zwycięskie podcasty można odsłuchać tutaj. Będą również emitowane w Polskim Radiu Dzieciom - w audycji "Mali strażnicy Dzikiego Królestwa" prowadzonej przez Krystiana Tyrańskiego - podróżnika i radiowca.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
 
Konkurs został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w ramach projektu pn. "O przyrodzie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w zasięgu Internetu".
 
Ambasador BdPN - przedłużenie terminu nadsyłania podcastów
05.11.2020.

Bieszczadzki Park Narodowy informuje, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i zmianami funkcjonowania szkół podstawowych w czasie pandemii, termin nadsyłania podcastów na konkurs edukacyjny „Zostań medialnym ambasadorem Bieszczadzkiego Parku Narodowego - dzikiego królestwa rysia Pędzelka” został przedłużony do 21 listopada 2020r.

 
Ambasador BdPN
20.10.2020.

ambasador_logotypmaly.png

Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie edukacyjnym dla uczniów szkół podstawowych pt. „Zostań medialnym ambasadorem Bieszczadzkiego Parku Narodowego - dzikiego królestwa rysia Pędzelka”. Zadanie konkursowe polega na nagraniu podcastu o przyrodzie Parku.

Konkurs kierowany jest do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych z województwa podkarpackiego (w szczególności powiatu bieszczadzkiego, leskiego, sanockiego) zainteresowanych przyrodą i jej ochroną. Misją konkursu jest zachęcenie do pogłębienia wiedzy o przyrodzie Bieszczadzkiego Parku Narodowego, uwrażliwienie na jej piękno i zagrożenia, ale także promowanie zasad zwiedzania Parku i przekazywanie ich innym odbiorcom.

Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Załączniki:

 
spacer
Nowości

eparki_logo.png

Internetowa sprzedaż biletów do Parku

lawiny.jpg

android_baner.jpg

GORNY_SAN_BANER.jpg

Infrastruktura
infrastruktura_bdpn_m.png
monitoring.png

filmy2.png

Filmy:

 

audiobook2.png

Audiobooki:

 
Ministerstwo Klimatu i Środowiska n2000.png nfos.png Lasy Państwowe plsk-boczny.png

Administrator: Maciej Leń

© 2021 Bieszczadzki Park Narodowy

Deklaracja dostępności

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
spacer