PL.png EN.png spacer
spacer

header Bieszczadzki
Park Narodowy

Serwis internetowy

ppn.pnglogo-mab.pnglogo-medal.pngWorld_Heritage_Logo_global.png
header
bip.png
Menu główne
Bieszczadzki PN
Przyroda BdPN
Plan ochrony
Ochrona przyrody
Nauka
Edukacja
Turystyka
Przetargi
Mapy - GIS
Galerie
Poczta
Projekty unijne
Fundusze Szwajcarskie
Fundusz Leśny
Współpraca PL-SK
Natura 2000
Biuletyn BdPN
Praktyki studenckie
Wolontariat
Archiwum wiadomości
Wyszukiwarka
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Panel Rys pedzelek okienko.jpg

WOKOL-KREMENAROSA-BANER.jpg
duza_rodzina.png
Folder
folder.jpg
 
Bieszczadzki PN arrow Edukacja arrow "Moje Bieszczady"

muzeum_baner.png KONKURS2023.jpg
"Moje Bieszczady"
Pakiet zadań "Moje Bieszczady" w nowej szacie graficznej.
06.10.2023.
pakiet-na-strone_min.jpg Pakiet zadań dla uczniów szkół podstawowych „Moje Bieszczady” doczekał się trzeciego wydania. Zeszyty zostały uaktualnione, a teczka otrzymała nową szatę graficzną. Uczestnicy programu „Moje Bieszczady” mają zapewniane materiały edukacyjne na kolejne kilka lat. Druk wydawnictwa w nakładzie 1500 egz. został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.
 
XXV edycja programu "Moje Bieszczady" - zaproszenie do udziału
15.09.2023.

 okadka_pakietd_min.jpg Bieszczadzki Park Narodowy, w ramach edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży, zaprasza bieszczadzkie szkoły podstawowe do uczestnictwa w XXV edycji programu pt.: „Moje Bieszczady”. Program „Moje Bieszczady” przeznaczony jest dla uczniów klas IV i V.

Uczniowie pracując indywidualnie i zespołowo, samodzielnie i pod opieką nauczyciela, poznają najbliższe otoczenie szkoły i domu (walory bieszczadzkiej przyrody, historię i geografię regionu, tradycję, zjawiska klimatyczne itp.). Podczas pracy uczniowie wykorzystują materiały przygotowane przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej BdPN, wydane w formie pakietów zadań na cztery pory roku (4 czarno-białe zeszyty formatu A4, opakowane w kolorową kartonową teczkę).

Czytaj całość…
 
Zakończenie 24 edycji programu "Moje Bieszczady"
07.06.2023.

moje_bieszczady_pocztwkamin.jpg Bieszczadzki Park Narodowy informuje o zakończeniu 24 edycja programu „Moje Bieszczady". We wrześniu 2022 r., do udziału w programie, zgłosiło się 269 uczniów i 21 nauczycieli z 18 szkół podstawowych. W ramach sprawozdania z realizacji pakietu jesiennego, zimowego i wiosennego otrzymaliśmy zdjęcia wybranych prac wykonanych przez uczniów. Prace zostały opublikowane na stronie Internetowej Parku www.bdpn.pl w zakładce Edukacja/Moje Bieszczady oraz na Facebooku. Z pakietu letniego nie jest wymagane sprawozdanie, a uczniowie mogą kontynuować jego realizację podczas wakacji.

Czytaj całość…
 
Moje Bieszczady - galeria prac pt. "Dom marzeń"
07.06.2023.
dom-marzen-min.jpg Dziękujemy uczestnikom programu „Moje Bieszczady” za zdjęcia prac na temat „Dom marzeń” - wykonanie rysunku (projektu) wymarzonego domu z uwzględnieniem rozwiązań, które zostaną zastosowane, żeby dom był przyjazny środowisku. W tych pięknych i ekologicznych domach chciałoby się zamieszkać. Oby jak najwięcej takich domów w Bieszczadach. Galeria
 
Pocztówka z Bieszczadzkiego Parku Narodowego - kartki pocztowe z okazji 50 roczn.
18.03.2023.
Z okazji 50 rocznicy utworzenia Bieszczadzkiego Parku Narodowego uczniowie uczestniczący w programie „Moje Bieszczady” wykonali projekty okolicznościowych pocztówek. Zapraszamy do galerii.

W ramach sprawozdania z pakietu wiosennego prosimy przysłać zdjęcie lub skan pracy na temat „Dom marzeń” - wykonanie rysunku (projektu) wymarzonego domu z uwzględnieniem rozwiązań, które zostaną zastosowane, żeby dom był przyjazny środowisku (zadanie nr 6 z pakietu wiosennego) – do 30 maja 2023 r.
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 24
spacer
Nowości

eparki_logo.png

Internetowa sprzedaż biletów do Parku

lawiny.jpg

android_baner.jpg

GORNY_SAN_BANER.jpg

Infrastruktura
infrastruktura_bdpn_m.png
monitoring.png

filmy2.png

Filmy:

 

audiobook2.png

Audiobooki:

 
Ministerstwo Klimatu i Środowiska n2000.png nfos-dofinansowano.png Lasy Państwowe plsk-boczny.png

Administrator: Maciej Leń

© 2023 Bieszczadzki Park Narodowy

Deklaracja dostępności

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
spacer